NEWS

Złoty Medal - Wybór Konsumentów TAROPAK 2016

Kanister K 5SOR zgłoszony przez SUWARY S.A., Pabianice otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2016 - WYBÓR KONSUMENTÓW uzyskując 32,79 % głosów internautów i zwiedzających targi. 

Zwycięzca w konkursie ZŁOTY MEDAL 2016 - WYBÓR KONSUMENTÓW jest wybierany spośród produktów, które w danym roku otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży opakowaniowej. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

Wręczenie nagrody odbędzie się w czasie prestiżowej Gali wręczenia nagród Złoty Medal Wybór Konsumentów w pierwszym kwartale 2017 roku.

Kanister K 5SOR o pojemności 5 dm3 oraz masie 230g-270 g, wykonany w technologii wielowarstwowej barierowej coex, przeznaczony jest do pakowania ciekłych materiałów niebezpiecznych z grupy pakowania II I III gęstości do 1,4 g/cm3.

O Złotym Medalu MTP:

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, możliwe będzie głosowanie na stronie internetowej.

JK

Dodane tagi