NEWS

Synergic operatorem nośników reklamowych przy autostradach

Spółka Synergic, na mocy umów podpisanych z dwoma największymi dostawcami nośników, przejmuje sieć powierzchni reklamowych, zlokalizowanych przy autostradach na terenie całej Polski. To kolejny krok w rozwoju firmy i poszerzenie oferty o nowy segment działań.

Od stycznia 2017 roku Synergic będzie operatorem 76 wysokiej jakości nośników. Staranny dobór lokalizacji dostosowany do ukształtowania terenu pozwala na ekspozycję nośników o powierzchni od 96 m2 do prawie 300 m2.

Kolejnym niezwykle ważnym aspektem dla marketerów jest niska konkurencyjność na danym obszarze – nie występuje tu clutter, a czas w jakim odbiorca obcuje z reklamą, dzięki długiemu najazdowi, pozwala zaistnieć mocniej w jego świadomości.  Ze względu na wciąż rosnące natężenie ruchu, ilość kontaktów z taką reklamą sięga w wielu przypadkach nawet 2-3 milionów miesięcznie.

- Autostrady zyskują w Polsce na coraz większej popularności. Jak wynika z aktualnych danych GDDKiA, ruch na drogach tego typu przewyższa już prognozy, tworzone kilka lat wcześniej. Wśród przykładów można tu wymienić chociażby natężenie ruchu na węźle Wrocław-Sośnica, które obecnie sięga 74 tysięcy pojazdów na dobę, przez co przewyższa stan planowany na 2030 rok. Eksperci estymowali, że sięgnie on wtedy maksymalnie 53,7tys. pojazdów na dobę. Pozostałe odcinki autostrad w Polsce są równie popularne, szczególnie w okresie, kiedy Polacy wyruszają w podróże związane z weekendami, wakacjami czy świętami. Dane te potwierdzają, że reklama umieszczana wzdłuż tras szybkiego ruchu jest niezwykle skuteczna, dlatego też zdecydowaliśmy się na uzupełnienie naszej oferty właśnie o ten segment działań. To jeden z elementów naszej strategii rozwoju, jaką chcemy realizować w 2017 roku – komentuje Joanna Hutnik-Szlemińska, Wiceprezes Zarządu Synergic.

Kampanie realizowane przy współpracy ze spółką Synergic będzie można zobaczyć na powierzchniach rozmieszczonych w sąsiedztwie dróg szybkiego ruchu już na początku przyszłego roku. 

JK

Dodane tagi