NEWS

JettStudio przedstawia katalog INCENTIVE GIFTS 2017

Globalny dostawca artykułów promocyjnych, firma PSL, jak zawsze zaskakuje nas oryginalnym wzornictwem.

Najnowszy katalog gadżetów dostępny w ofercie JettStudio podzielony został na kilka kategorii produktowych: audio, ładowarki, akcesoria technologiczne, USB, czas. Jak podaje producent, przedstawione modele są odpowiednie jako upominki reklamowe, prezenty na koniec roku lub po prostu jako specjalne wyróżnienie dla klientów lub pracowników. Katalog przedstawia artykuły, które pasują na każdą okazję.

Obok asortymentu produktów marki PSL Design, wprowadzono nową markę o nazwie Mr. O by Rodrigo Otazu, łączącą świat mody i technologii w dziedzinie audio, USB, ładowarek i akcesoriów technicznych. Dzięki współpracy z projektantem w najnowszej ofercie znaleźć będzie można m.in. designerski głośnik FRANK imitujący mikrofon w stylu retro – model znajdujący się na okładce nowego katalogu.

W ofercie znajdziemy nowe warianty powerbanków oraz głośników o niebanalnych kształtach, z jeszcze większą mocą, czy pojemnością. Niekwestionowanym atutem wprowadzonych modeli będzie z pewnością ich duża powierzchnia zadruku.

Kategoria akcesoria technologiczne zaskoczy nas takimi innowacyjnymi produktami, jak: smartwatche, stylowe bezprzewodowe klawiatury, okulary VR (również z funkcją odsłuchu), kamery sportowe HD, czy soczewki na aparat telefoniczny. Będą one niewątpliwie świetnym uzupełnieniem standardowej oferty producenta i alternatywą dla typowych na rynku gadżetów.

Najnowszy katalog INCENTIVE GIFTS jest z pewnością inspirujący i zgodny z mottem producenta - BĄDŹ ORYGINALNY, ZOSTAŃ ZAUWAŻONY!

Pełna oferta dostępna na stronie: www.jettstudio.pl oraz www.pslworld.com

JK

Dodane tagi