NEWS

Pobierz bezpłatnie najnowszy Raport z maszynami do znakowania gadżetów

Każda agencja reklamowa poszukująca mediów i maszyn do znakowania artykułów promocyjnych powinna zaopatrzyć się w najnowszy numer Raportu Dostawców Mediów i Maszyn, wydawany przez OOH magazine. To największe na rynku zestawienie dla branży reklamy i poligrafii, z szerokim podsumowaniem branżowych nowości.

Raport obejmuje cztery główne segmenty rynku: druk wielkoformatowy, arkuszowy druk cyfrowy, opakowania i etykiety, oraz - artykuły promocyjne. Agencje znajdą tam bogaty wybór materiałów grawerskich oraz maszyn do grawerowania artykułów promocyjnych. Także poszukujący maszyn do druku bezpośredniego - DTG znajdą szeroki wybór propozycji.

W wydaniu także szerokie podsumowanie nowości w branży druku na tekstyliach - wnioski ze światowych targów branżowych zgodnie mówią o dynamicznym rozwoju tego segmentu branży. Zestawienie obejmuje media i maszyny do druku na tekstyliach, maszyny do haftu, maszyny do sitodruku oraz media i urządzenia do termotransferu.

Zestawienia podzielone są w kolumny, w ktorych możemy wyszukiwać interesujące nas pozycje ze względu na przeznaczenie czy charakterystykę maszyn czy mediów. Dzięki którym "poruszanie się" po Raporcie jest szybkie i intuicyjne.

Stale uzupełniana oferta maszyn do znakowania gadżetow reklamowych dostępna jest w największej wyszukiwarce gadżetów online - giftsonline.pl oraz w serwisie dostawcy.oohmagazine.pl.

Raport Dostawców Mediów i Maszyn to najszersze na rynku kompendium dla sektora reklamowego. Pobierz najnowszy magazyn bezpłatnie TUTAJ.

KL

Dodane tagi