NEWS

UNIQUE ONE dla Totalizatora Sportowego

„Graj w kolory z Multi Multi” to hasło najnowszej loterii ogólnopolskiej Totalizatora Sportowego dla gry Multi Multi. Organizację loterii powierzono agencji UNIQUE ONE. Loterii towarzyszy kampania reklamowa w TV, radiu, internecie i outdoorze, przygotowana przez Totalizator Sportowy.

Akcja rozpoczęła się 16 stycznia i potrwa do 12 lutego br. Agencja UNIQUE ONE,  odpowiada za  organizację i kompleksową obsługę loterii i infolinii a także przygotowanie strony www.multimulti.plw wersji stacjonarnej i mobilnej, jak również obsługę infolinii loterii.

Warunkiem wzięcia udziału w  loterii MultiMulti, która w tym roku ma charakter instant–win jest dokonanie zakupu gry Multi Multi lub Multi Multi Plus. Następnie uczestnik po odbiorze kuponu loterii może od razu sprawdzić w kolekturze lub na stronie www.multimulti.pl, czy wygrał. Jeśli Uczestnik odnalazł swój kod, powinien skontaktować się z infolinią loterii pod nr (22) 549 30 00. Ma na to czas do 17 lutego 2017 r.Uczestnik musi pamiętać o zachowaniu kuponu Multi Multi.

W loterii Multi Multi do wygrania jest łącznie 285 nagród, w tym: 265 iPodów shuffle, 10 iPadów mini 4 (w kolorowym etui), 6 iPhonów 7 (w kolorowym etui) oraz 4 Citroeny C3.

JK

 

Dodane tagi