NEWS

Nowa odsłona kampanii Vifon we współpracy z Codemedia

Dom mediowy Codemedia wesprze działania reklamowe produktów Tan Viet International S.A. w telewizji. 16 stycznia rusza kolejna kampania zup instant marki Vifon. Działania potrwają do początku lutego.

Kampania „Vifon. Łatwe zupy” oparta będzie na 15-sekundowych, humorystycznych  i dobrze znanych szerszej grupie odbiorców spotach, których przesłanie służy podkreśleniu najbardziej charakterystycznych cech produktu: szybko, smacznie i do syta. Kampania to także okazja do zaprezentowania fanom VIFONA nowego, odświeżonego logotypu.

Dom mediowy Codemedia jest odpowiedzialny za opracowanie strategicznego podejścia do zakupu telewizji oraz za planowanie i zakup emisji w tym medium.

- W ramach współpracy kluczowe było dla nas doprecyzowanie grypy docelowej, co pozwoliło nam m.in. odpowiednio dobrać media. Jest to pierwsza kampania wspierająca sprzedaż produktów marek należących do Tan Viet International, przy której mamy przyjemność pracować – mówi Bartosz Zientek, Group Account Director, Codemedia. 

JK

Dodane tagi