NEWS

Ruszyła możliwość zgłaszania POS-ów do prestiżowego Konkursu POS STARS 2017

Podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl, które odbędą się 13-14 września w EXPO XXI Warszawa, będzie miała miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze display'e reklamowe - POS STARS 2017. Jurorzy z branży po raz dziewiąty wybiorą najlepsze realizacje w 12 kategoriach oraz przyznają nagrodę GRAND PRIX.

Oprócz profesjonalnego Jury, zgłoszone realizacje będą również mogli oceniać zwiedzający przyznając wybranej realizacji Nagrodę Publiczności. W zeszłym roku zdobyła ją firma ATS Display za ekspozytor MOËT STAND WOW.

Display'e będą oceniane w kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol&Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Finanse, Motoryzacja, Przemysł, Design Roku, Digital POS, Display'e naladowe i Display'e kartonowe.

Od 2010 roku przyznawane jest również wyróżnienie w postaci Grand Prix. W poprzedniej edycji nagrodę zdobyła firma Dago Display za POS „Gitara” Jack Daniel’s.

W tym roku zgłoszeniami zajmuje się Magdalena Wilczak, która będzie nadzorować prace związane z konkursem. Zainteresowane firmy mogą konsultować oraz zgłaszać realizacje pod adresem m.wilczak@oohmagazine.pl.

Dostępny jest już również formularz zgłoszeniowy: zobacz TUTAJ

Konkurs na najlepsze display'e reklamowe organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach FestiwaluMarketingu.pl.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyłą się w zeszłym roku podczas Konferencji Marketing MIX.

Wszystkie nagrodzone w zeszłym roku realizacje można obejrzeć TUTAJ

MW

 

Dodane tagi