NEWS

PIAP świętuje 10-lecie podczas Wieczoru Branżowego

Już 16 lutego br. w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL już po raz czwarty odbędzie się wieczór branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Będzie to szczególna okazja, ponieważ tego samego dnia Izba świętować będzie jubileusz 10-lecia działalności organizacji na rynku. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP. 

- Przed nami urodziny PIAP - już 10 lat tworzymy zwartą grupę pasjonatów, firm, osób i instytucji „zdrowo” zakręconych na punkcie reklamy. Wszystko to, co rozpoczęli poprzednicy kontynuujemy z bardzo dobrym efektem. Realizujemy inicjatywy, które mają już swoją tradycję, takie jak chociażby: spotkania regionalne, kolejne edycje Gazety PIAP, pomoc prawna, wydanie katalogu, udział w targach, nasze wspólne spotkanie podczas Wieczoru Branżowego PIAP, na które serdecznie zapraszam. To będą niezapominane urodziny PIAP - mówi Edyta Lisowska, Prezes Zarządu PIAP.


Sponsorami - gospodarzami wydarzenia są firmy: 12M Alicja Wąsowska, Agencja Reklamowa Brandgraf, ASGARD Sp. z o.o., AWIH Zbigniew Zieliński, Brandfathers Group Sp. z o.o.,CAPIRA Sp. z o.o.,Sp.K., CiTRON GROUP, Guapa Produkcja Sp. z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Maxim Ceramics Sp. z o.o., Sp .K, Mount Blanc Sp. z o.o., SDX Towels Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o. oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

- Tak się pięknie złożyło, że w dzień, w którym odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych dokładnie zbiega się w czasie z jubileuszem dziesięciolecia istnienia Izby na rynku. Perspektywa tych 10 lat pozwala nam podsumować rozwój PIAPu, którego odzwierciedleniem jest chociażby integracja firm z branży upominków reklamowych. Spotkanie z roku na rok pokazuje, że Izbę tworzą prężne i profesjonalne firmy, dzięki którym możemy wspólnie piąć się do góry- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Podczas wieczoru branżowego PIAP m.in. odbędzie się uroczyste otwarcie Jubileuszu 10-lecia Izby, jak również wręczenie statuetek dla Jubilatów PIAP 2017 oraz dla firm uczestniczących w programie Gwiazdy PIAP. Po części oficjalnej przyjdzie czas na relaks i rozmowy kuluarowe i inne atrakcje, na które przedstawiciele PIAP w imieniu swoim oraz pozostałych sponsorów serdecznie zapraszają. FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2016 VIDEORELACJA WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2016

FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2016
VIDEORELACJA WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2016

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

www.piap-org.pl 

JK

Dodane tagi