NEWS

AXPOL Trading z tytułem National Champion w European Business Awards 2016/17

Firma AXPOL Trading – dostawca artykułów reklamowych - zdobyła tytuł National Champion for Poland i dostała się do kolejnego etapu prestiżowego konkursu European Business Awards 2016/17.

Jest to największy konkurs biznesowy w Europie, biorą w nim udział firmy z 34 krajów, a wyróżnienia przyznawane są przez niezależnych sędziów oceniających m.in. rozwój firmy, sukces, wyniki finansowe, czy innowację. W tym roku przypada 10 edycja konkursu, wspieranego przez liderów biznesowych, akademickich oraz przedstawicieli politycznych z różnych krajów europejskich.

- Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Polskę i konkurować z najlepszymi firmami z całej Europy. Nagrody European Business Awards są powszechnie znane jako wyróżnienie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Europie. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i wymienieni wśród najlepszych. Obecnie walczymy o kolejny prestiżowy tytuł i potrzebujemy Państwa wsparcia – mówi Michał Bartkowiak, z-ca dyrektora ds. handlowych, AXPOL Trading.

W kolejnym etapie odbywa się publiczne głosowanie na filmy stworzone przez laureatów, przedstawiające unikalną historię firmy i jej sukcesu.

Oddanie głosu w konkursie pomaga wspierać całą branżę reklamową w Polsce.

Głosowanie jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka sekund. Wystarczy:
1. Wejść w podany link, wpisać adres e-mail i kliknąć „Click here to vote”
2. Na podany e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem, który należy otworzyć, żeby oddać głos.


 

Więcej informacji o konkursie na www.businessawardseurope.com

www.axpol.com.pl

KL

 

Dodane tagi