NEWS

DaWanda.pl otwiera stacjonarne pop-up rooms i showroom

DaWanda.pl jest internetową platformą z unikalnymi produktami handmade, modą, designem i wyjątkowymi prezentami na każdą okazję stworzonymi przez polskich twórców. Od początku lutego przykładowe produkty do wystroju wnętrz, meble oraz dodatki, które dotychczas można było zobaczyć jedynie w internecie i na targach, zostały zebrane w dwóch pop-up roomach przy ul. Widok 8.

Pod tym samym adresem reaktywowany został także showroom z modą od polskich projektantów. DaWanda urządziła pop up rooms w dwóch wersjach. Obok siebie powstały dwie aranżacje: salon oraz pokój dziecięcy. 1 lutego 2017 odbył się dzień otwarty dla dziennikarzy prasy wnętrzarskiej oraz stylistów wnętrz. Głównym założeniem zaaranżowanej przestrzeni jest ułatwienie pracy mediom wnętrzarskim podczas sesji fotograficznych przez m.in. szybki dostęp do ciekawych produktów handmade, innych niż w ogólnie dostępnych sieciówkach. Obok pop-up rooms, 2 lutego DaWanda reaktywowała także showroom z ubraniami od polskich projektantów. To miejsce z kolei ułatwi pracę dziennikarkom i stylistkom wydawnictw związanych z modą i urodą.

Pop-up rooms i showroom skierowane są przede wszystkim do dziennikarzy i stylistów wydawnictw wnętrzarskich i związanych z modą, ale ciekawe produkty znajdą tu także styliści oraz scenografowie poszukujący oryginalnych mebli, dodatków oraz ubrań do produkcji spotów reklamowych czy przedstawień teatralnych.


DaWanda.pl to internetowa platforma handlowa i społeczność osób zafascynowanych przedmiotami, których nie ma w sieciówkach. Jest to przestrzeń dla twórców i koneserów unikalnych ubrań, mebli, akcesoriów, tworzonych w krótkich seriach. DaWanda.pl stoi w opozycji do masowej produkcji, jest prawdziwym rajem dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i odpowiedzialną konsumpcję oraz śledzą najnowsze trendy. Na odwiedzających wirtualne butiki czekają unikalne i tworzone z pasją produkty z takich kategorii jak: moda, akcesoria, artykuły dziecięce, sztuka oraz wnętrza. DaWanda jest europejską platformą social commerce, która umożliwia swoim użytkownikom swobodną wymianę pomysłów i ciekawych inspiracji. Jest ona swego rodzaju trampoliną dla twórców, którzy chcą się wybić ze swoim talentem i pomysłem na biznes. Wiele produktów zostało stworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach kupujących.

MW

Dodane tagi