NEWS

Odzież reklamowa ROLY – dostępność 24h dzięki jettStudio

Firma jettStudio, jako oficjalny dystrybutor marki ROLY, stale poszerza asortyment odzieży, gwarantując jednocześnie wysyłkę zamówień w ciągu 1-2 dni roboczych.

Systematyczne dostawy towaru do magazynu w Warszawie pozwalają importerowi na zapewnienie swym odbiorcom odpowiedniej dostępności kluczowych produktów, dzięki czemu mogą oni z powodzeniem wprowadzać je do stałej oferty. Produkty te to głównie bawełniane i poliestrowe t-shirty, sportowe i robocze koszulki polo, bluzy bawełniane i polarowe, czy też kurtki.

Poza podstawowymi modelami dystrybutor poszerza również stan produktów niestandardowych, wzbogacając ofertę o oryginalną odzież i akcesoria sportowe. Asortyment koszulek polo uzupełniają modele z kolorowymi wstawkami na kołnierzyku, czy rękawkach. Dwukolorowe koszulki znajdziemy też w kolekcji odzieży sportowej (koszulki techniczne, polo). Oferta bluz urozmaicona została z kolei o modele z kontrastującym wykończeniem kaptura, czy zamka - również w neonowych kolorach. Asortyment koszulek bawełnianych producent uzupełnia m.in. o modele z kołnierzem typu komin. Rozwiązanie dostępne również w bluzach męskich.

Oprócz nietypowego wykończenia pojedynczych modeli producent oferuje nam szereg oryginalnych kolekcji. W kategorii SUBLIMA znajdziemy produkty wykonane w 100% z poliestru przypominającego w dotyku bawełnę (cotton touch), przeznaczone do znakowania metodą sublimacji. Kolekcja NATURE STREET obejmuje natomiast modele występujące w kolorystyce militarnej (militarny zielony oraz szary). Są to zarówno koszulki, bluzy, kurtki, jak również takie akcesoria, jak czapka z daszkiem, czy plecak.

Wśród proponowanej odzieży roboczej na szczególną uwagę zasługuje wprowadzony w tym roku dział odzieży odblaskowej: koszulki polo, spodnie, kurtki, kamizelki. Wszystkie modele występują w fluorescencyjnych kolorach i wykończone są odblaskową taśmą Hi-Viz.

Pełna oferta asortymentu dostępna na stronie: www.jettstudio.pl

 JK

Dodane tagi