NEWS

PAR BAKUŁA uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Firma PAR BAKUŁA, która kontynuuje działalność Pomorskiej Agencji Reklamowej, polskiej firmy rodzinnej o 25-letniej tradycji w branży artykułów reklamowych i promocyjnych, została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu 2016.

- Uhonorowanie tytułem Gazeli Biznesu 2016 uważamy za istotne wydarzenie w życiu naszej firmy. Jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju i obiektywnym potwierdzeniem słuszności wyboru właściwego modelu działalności gospodarczej - mówi Hanna Bakuła z firmy PAR BAKUŁA. -To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez Puls Biznesu czyli renomowane czasopismo zajmujące się problematyką gospodarczą. Puls Biznesu nadając tytuł Gazele Biznesu corocznie honoruje firmy z różnych branż w oparciu analizę uzyskanych przez nich wyników finansowych z ostatnich 3 lat działalności gospodarczej. Warto wspomnieć, że nasza firma została zarekomendowana do tego wyróżnienia przez wywiadownię gospodarczą Coface - dodaje.

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

www.par.com.pl

KL

 

Dodane tagi