NEWS

WieloKULTURALNE Pomorze

Trójmiasto nie od wczoraj jest miejscem, które przyciąga nie tylko turystów, ale również ludzi biznesu z całego świata. Piaski plaż, pełne słońce oraz piękne wnętrza to jedne z wielu czynników, które zachęcają przyjezdnych.

Kolejnym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest Globalna Konferencja Logistyczna, która odbyła się w dniach 7-8 marca w Sopockim hotelu Sheraton.

Goście z 19 krajów z całego świata po raz kolejny zebrali się by omawiać najważniejsze kwestie związane z międzynarodową branżą logistyczną. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, która miała miejsce w Dubaju, silny nacisk położono na przedstawienie unikalności każdego reprezentowanego regionu. Agencja Tarifa zadbała o to, by Pomorze było profesjonalnie i godnie reprezentowane.

Pomiędzy akcentami z takich krajów jak Australia czy Holandia, można było dojrzeć folkowe instrumenty, tradycyjne stroje i dekoracje. Nad ostatnią kwestią czuwała wypożyczalnia mebli STAR EVENT, która wyposażyła oraz zaaranżowała całą salę w biało-czerwone meble. Ponad 200 gości korzystało ze starannie przygotowanej strefy chillu oraz VIP.

Dwudniowa konferencja przebiegła wedle założeń i zakończyła się sukcesem, co podkreśliło wielu przedstawicieli z zagranicy, którzy z pewnością wrócą do promowanego nadmorskiego regionu Polski. Nasze barwy, tradycyjne stroje i brzmienia zaraz obok tradycyjnego poczęstunku wywarły duże wrażenie na wszystkich przyjezdnych.

Autor: Mateusz Stawczyk

Źródło: www.starevent.pl

Dodane tagi