NEWS

Reklamówka #4 – przegląd kampanii społecznych

Dla każdego, kto z zapałem ogląda kampanie społeczne, które powstają na całym świecie, oraz dla tych, dla których czas na reklamy wcale nie oznacza przerwy na odejście od telewizora organizowane jest kolejne spotkanie z cyklu Reklamówka – przegląd kampanii społecznych!

Już 11 kwietnia o 18.00 w Strefie Centralnej w Katowicach po raz czwarty się wszyscy reklamożercy ze Śląska! Podczas wydarzenia będą mogli obejrzeć najlepsze kampanie społeczne z całego świata, a wszystkiemu towarzyszyć będzie dyskusja z Eweliną Góral, doktorantką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Agą Szymonik, studentką komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim i Akademii Sztuk Pięknych

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Humanitas, natomiast partnerem merytorycznym jest agencja kreatywna Kava Studio.

Program wydarzenia:

18.00 - pierwszy blok reklam

18.30 - prelekcja Agi Szymonik pt. "Nie tym tonem!, czyli jak do nas mówią kampanie społeczne"

19.00 - drugi blok reklam

19.30 - prelekcja Eweliny Góral pt. "Shockvertising w kampaniach społecznych"

Zapisy TUTAJ

Reklamówka to cykl, więc odbędzie się jeszcze wielokrotnie. Jego celem jest przegląd spotów reklamowych, podzielonych według zaplanowanego na dane spotkanie klucza. Projekt ma na celu analizę spotów reklamowych z całego świata, dyskusję o ich wartości i przybliżenie działań najlepszych twórców w tej dziedzinie.

MW

 

Dodane tagi