NEWS

Już w środę rusza EVENT MIX 2017 w EXPO XXI Warszawa

13 i 14 września branża eventowa spotka się w Strefie EVENT MIX w ramach FestiwalMarketingu.pl.

EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. Wydarzenie ma być unikalnym połączeniem prelekcji oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z sektorem EVENT & MICE.

Już po raz trzeci w strefie EVENT MIX zaprezentują się obiekty targowe,  hotele, firmy oferujące catering, wyposażenie eventów, technikę sceniczną, usługi oraz atrakcje eventowe. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z propozycjami przygotowanymi m.in. przez Confetti System, Fiesta CateringAkrobatyczne Show Ania Filipowska, EXPO XXI WarszawaTropical IslandsColors of Design, TMSS czy Star Event.

Głównym wydarzeniem tegorocznej Strefy EVENT MIX, która odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl będzie druga edycja konferencji EVENT MIX.

13 września na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych, m. in. Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza czy Krzysztofa Maternę Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak, Prezes zarządu Fundacji WOŚP opowie o tworzeniu eventu na skalą światową.

Celem wydarzenia jest promocja event marketingu jako skutecznego narzędzia marketingowego. Konferencja EVENT MIX ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.  

- Przede wszystkim skupimy się na skuteczności event marketingu, najnowszych trendach, budowaniu relacji. EVENT MIX to także specjalna strefa wystawiennicza i prezentacja oferty najlepszych dostawców dla branży eventowej – mówi Andrzej Kuczera, Event Manager w OOH event!

Na wrześniowych targach zadebiutuje nowe wydanie katalogu OOH event!. Wydawnictwo to vademecum wiedzy dla specjalistów branży eventowej,  z bogatą treścią merytoryczną: artykuły eksperckie, case study i wywiady z czołowymi przedstawicielami i specjalistami świata eventów.

Najnowsze wydanie OOH event! do pobrania: TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawców strefy EVENT MIX oraz uczestników konferencji EVENT MIX 2016:

Małgorzata Szpigiel, New Business Manager, TRIANGOO

Event uważam za bardzo udany i przede wszystkim efektywny, gdyż pozyskaliśmy dużo nowych kontaktów, które wierzę, że przekują się w zamówienia. Nasz udział w targach uważam jako skuteczny sposób na promocję, a także cenne doświadczenie dla firmy. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością zwiedzających oraz ich zainteresowaniem naszym stoiskiem. Bardzo podoba mi się jakość organizacji oraz styl całej oprawy targów. Żałuję jedynie, że nie udało mi się wziąć udziału w konferencjach. Z pewnością będziemy chcieli się wystawiać podczas kolejnej edycji.

Anna Filipowska, Akrobatyczne Show

Dziękuję OOH magazine za organizację FestiwalMarketingu.pl 2016. Wydarzenie to zorganizowane zostało bardzo profesjonalnie co usatysfakcjonowało grono nawet najbardziej wymagających uczestników. Dzięki udziałowi w targach zyskałam wiele kontaktów biznesowych, które już owocują w przyszłość firmy. Dodatkowo miła atmosfera, wspaniali organizatorzy wpłynęły na bardzo miłe doznania związane z wydarzeniem. Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję. Nie wyobrażam sobie by mogło nas tam zabraknąć.

Tomasz Murawski, właściciel, FOCUS LIGHT

Chciałbym serdecznie podziękować OOH magazine za współpracę przy konferencji EVENT MIX. Ogromnie się cieszę, że mamy pozytywne opinie odbioru wspólnej pracy w zakresie techniki dostarczonej na potrzeby konferencji. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania i mam nadzieję spotkać się ze wszystkimi przynajmniej na dwóch tysiącach wspólnie przygotowanych i zrealizowanych eventach!

Relacja z I edycji konferencji Event MIX

Konferencja EVENT MIX oraz Strefa EVENT MIX odbywa się w ramach FestiwalMarketingu.pl - 13-14 września 2017 w EXPO XXI Warszawa.

Sponsorem platynowym konferencji jest Hotel Windsor.

Partnerzy strategiczni - EXPO XXI WarszawaFiesta CateringTSE

Patron Branżowy - SBE

Partnerzy - Forum EventialConfetti SystemGastro MagicM-DUO modelsEventroomColors of DesignBZZYK BANDAnna FilipowskaKOROTKI MUSIC

Partnerzy techniczni - TMSSSilent Sound#TAG

Patroni Medialni - MeetingPlanner.plMICEPOLANDstrefaMICE.plKREATORZY.euMojeKonferencje.plSaleBiznesowe.plMiejscaKonferencyjne.plTHINK MICEeventmanagement PolskaOOH magazineOOH event!

www.festiwalmarketingu.pl

www.eventmix.com.pl

JK

Dodane tagi