NEWS

Marki Bosch, Siemens i Zelmer ponownie z tytułem Superbrands

Marki Bosch, Siemens i Zelmer ponownie zostały nagrodzone prestiżowym tytułem Superbrands, nadanym wolą głosów konsumentów, menedżerów i Ekspertów Rady Marek.

Marce Bosch, jako jedynej, przyznano specjalną statuetkę z brązu za 10. z rzędu wyróżnienie, zaś Zelmer otrzymał dodatkowo tytuł Created In Poland, przyznawany polskim markom najchętniej polecanym przez konsumentów.

Nagrody dla najlepszych marek konsumenckich i biznesowych w Polsce wręczono podczas uroczystej gali w Warszawie. Tytuł Superbrands i specjalną statuetkę z brązu przyznaną w związku z dziesiątym już wyróżnieniem dla marki Bosch, odebrała Luiza Albinowska, Senior Brand Manager w firmie BSH, dla marki Siemens – Anna Szyszkiewicz, specjalista ds. marketingu, zaś dla marki Zelmer – Aleksandra Supeł, Brand Manager.

Tytuł Superbrands jest przyznawany w wyniku badania konsumenckiego, prowadzonego przez niezależny instytut badawczy, na próbie ponad 15 tysięcy respondentów oraz na podstawie werdyktu Rady Marek, skupiającej ekspertów biznesu, marketingu i mediów. Nagroda Superbrands świadczy o sile pozytywnego wizerunku i dużym uznaniu dla technologii i produktów marki Bosch, Siemens i Zelmer wśród konsumentów.

BoschSiemensZelmer

MW

Dodane tagi