NEWS

Hipodrom Sopot zaprasza na zawody jeździeckie

Z końcem maja rozpoczęła się kampania reklamowa Hipodromu Sopot. Spot reklamowy informuje Polaków o nadchodzących zawodach jeździeckich, które odbędą się w dniach 8-11 czerwca na sopockim Hipodromie. CSIO Sopot 2017 to dwudziesta, jubileuszowa edycja Oficjalnych Międzynarodowych Zawodów w Skokach rozegranych w Sopocie.W szranki wyjadą najlepsi jeźdźcy z całego świata. 

Do realizacji kampanii i emisji spotu wykorzystano multimedialne ekrany Led w największych miastach w Polsce,  oraz niemalże 150 ekranów w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych. Akcja promocyjna trwa obecnie w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdańsku i Gdyni. Całościowy zasięg kampanii szacuje się na blisko 5 mln kontaktów – w ciągu dwóch tygodni jej trwania.

Okres wakacyjny to najlepszy czas na działania promocyjne miast i regionów, które promują swoje walory turystyczne jak i swoje najbardziej prestiżowe imprezy. Odpowiednio przygotowana strategia marketingowa oraz dobrze dobrane nośniki reklamowe w zdecydowanym stopniu mogą przyczynić się do obrania celu podróży przez odbiorcę.

Kreacja kampanii - Hipodrom Sopot. Realizacja - Agencja Reklamowa BE Media.          

www.be-media.com.pl

JK

 

Dodane tagi