NEWS

Medal Europejski po raz drugi dla Cityboard Media

Business Centre Club ogłosił laureatów Medali Europejskich. Po raz drugi tą nagrodą została wyróżniona firma Cityboard Media.

BCC te nagrody przyznał po raz 28. Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

 - To już drugi Medal Europejski, który otrzymała nasza firma. Wszystkie nagrody i wyróżnienia bardzo nas cieszą, ponieważ pokazują, że idziemy w dobrym kierunku. Moja satysfakcja jest tym większa, że nagrodzony został ekoplakat, czyli produkt ekologiczny, który na rynku oferujemy tylko my – mówi Michał Stan, Prezes Cityboard Media, który odbierał nagrodę.

Ekoplakat, to wysokiej jakości podłoże drukarskie zapewniające doskonałą ekspozycję reklam. Niezależnie od warunków atmosferycznych wygląd plakatów drukowanych na ekoplakacie jest taki sam przez cały czas trwania kampanii. Dodatkowo, ekoplakat jest materiałem proekologicznym. Do jego montażu nie potrzebne są woda i klej. Jest materiałem w 100% przetwarzalnym; ze zużytych ekoplakatów wytwarza się regranulat, który może zostać ponownie wykorzystany.

– Ekoplakat jest też bardzo korzystnym rozwiązaniem z biznesowego punktu widzenia, ponieważ umożliwia tak zwane kampanie rotacyjne. Nasze serwisy zdejmują plakat z jednego nośnika i mogą go zawiesić na innym, zwiększając w ten sposób zasięg kampanii – dodaje Michał Stan.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 7 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

JK

Dodane tagi