NEWS

Perły Rynku Kosmetycznego rozdane! Golden Rose trzy razy na podium

6 czerwca w Warszawie podczas uroczystej gali zostały wręczone prestiżowe odznaczenia – Perły Rynku Kosmetycznego. Te statuetki stanowią dowód uznania dla marek z branży beauty, których produkty zostały okrzyknięte przez jury najlepszymi nowościami w ściśle określonych kategoriach. Branżowe odznaczenia przyznane są produktom, które są najlepiej rokującymi nowościami.

W tegorocznej edycji produkty marki Golden Rose, słynącej z kosmetyków kolorowych, zdobyły statuetki w trzech kategoriach. To wyróżnienie stanowi dowód uznania firm zajmujących solidną pozycję w konkurencyjnym świecie branży kosmetycznej.

Ranking Perły Rynku Kosmetycznego 2017 klasyfikuje produkty według ich potencjału sprzedażowego, a także utrzymania przez marki jakości i wysokich standardów obsługi klienta. W rezultacie badanie wyłania najbardziej obiecujące, najlepiej prosperujące i innowacyjne produkty kosmetyczne.

W tym największym badaniu tendencji rynkowej branży beauty swoje głosy oddaje jury, składające się z przedstawicieli sieci drogeryjnych. Kapituła wybiera produkty w oparciu o wyznaczone kryteria badania i wyłania zwycięskie kosmetyki w 34 kategoriach.

Produkty Golden Rose zostały docenione trzykrotnie, co pokazuje, że nowości marki stanowią odpowiedź na potrzeby rynku, a co za tym idzie, konsumentek. Perłę Rynku Kosmetycznego 2017 –  SREBRO w kategorii KOSMETYKI DO STYLIZACJI I KOLORYZACJI BRWI przyznano poręcznemu zestawowi do stylizacji brwi - Eyebrow Styling Kit. W sekcji KOSMETYKI DO KONTUROWANIA srebrne odznaczenie powędrowało do kompaktowej palety pudrów do konturowania twarzy - Contour Powder Kit. Brązowa Perła Rynku Kosmetycznego 2017 została przyznana Lip Barrier Transparent Lip Pencil – transparentnej konturówce, która została doceniona w kategorii KOSMETYKI DO MAKIJAŻU UST

 

 

Firma Golden Rose obecna jest na polskim rynku niemal od 15 lat. Od tego czasu nieustanie rozwija się, podbijając serca konsumentek szeroką gamą produktów, które łączą doskonałą jakość z przystępną ceną. Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics w Polsce.

Głównymi wartościami marki są wysoka jakość, nieustanny rozwój i niezawodność. Golden Rose przywiązuje ogromną wagę do produkowania kosmetyków w oparciu o najwyższe, międzynarodowe standardy. Nieustannie uzupełniany wachlarz produktów, kreowanie nowych trendów, a także podążanie za najnowszymi tendencjami przekłada się na produkcję kosmetyków, które zaskarbiają sobie serca kobiet. Ponadto marka przywiązuje wagę, aby jej produkty były przyjazne dla środowiska, nie testowane na zwierzętach i wolne od szkodliwych parabenów.

 JK

Dodane tagi