NEWS

Dobrewina.pl nowym Członkiem PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma zaszczyt poinformować, iż grono firm Członkowskich powiększyło się o nową firmę z branży. Nowym Członkiem PIAP zastała firma: Dobre Wina Sp. z o.o.

Marka dobrewina.pl, prowadzi sieć sklepów stacjonarnych oraz platformę internetową oferującą dobre wina w dobrych cenach.

Przystępujemy do Izby, bo wierzymy, że wino jest ponadczasowym produktem promocyjnym. Członkowie mogą liczyć na tworzenie dedykowanych zestawów win mówi J. K. Peter Pulawski, General Manager Dobrewina.pl.

Marka powstała w 2001 roku jako owoc bogatej wiedzy oraz pasji. Firma zapewnia m.in. customizację etykiet i opakowań win, pełną obsługę zamówień, wraz z nanoszeniem logo oraz logistykę dostaw.

Kontakt: www.dobrewina.pl - peter.pulawski@dobrewina.pl

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

JK

 

 

Dodane tagi