NEWS

LeżaKing dla Dzień Dobry TVN

LeżaKing dla Dzień Dobry TVN

Leżak roku 2017 towarzyszy stacji TVN podczas letniego tourneé Dzień Dobry TVN

Stacja TVN postanowiła wykorzystać długo wyczekiwaną letnią aurę do nagrania specjalnego, wyjazdowego wydania Dzień Dobry TVN. Studio nagraniowe zostało zbudowane na sopockiej plaży, jednocześnie przyciągając uwagę spacerowiczów. Przy tworzeniu plażowej scenografii porannego programu, wykorzystano gigantyczne leżaki marki LeżaKing.

Pomysł Leżakingu powstał w odpowiedzi na wszechobecne na polskich plażach parawany, zjawisko to nazwane „parawaningiem”, polega na osłanianiu się od wiatru i odgradzaniu od innych ludzi na plaży.

Leżaki reklamowe XXL wykorzystywane są podczas letnich i zimowych imprez plenerowych, gdzie bardzo często występuje deficyt komfortowych miejsc siedzących, leżak jest w stanie pomieścić 2-3 osoby. Lekka, aluminiowa konstrukcja pozwala szybko przestawiać leżak w wybranym kierunku, a po złożeniu, wygodnie przewieźć na miejsce kolejnego wydarzenia. LeżaKing pozostaje w głowach, pamięci i na portalach społecznościowych uczestników imprez, a co szczególnie ważne: nie ginie w tłumie.

LeżaKing jest zwycięzcą tegorocznego konkursu Gifts of the Year, gdzie zdobył pierwsze miejsce w kategoriach Top Exclusive i Top Fun.

www.leżaking.pl

 

JK

Dodane tagi