NEWS

Eventwide Warszawa po raz pierwszy w Strefie EVENT MIX targów reklamy

Wypożyczalnia mebli eventowych, targowych i cateringowych zaprezentuje swoją nową kolekcję na FestiwalMarketingu.pl.

Eventwide Warszawa od wielu lat wspiera  swoich klientów  w zakresie aranżacji przestrzeni. Swoje bogate know-how zawdzięcza współpracy międzynarodowej grupy  projektantów. Szeroka kolekcja mebli perfekcyjnie  łączy wysmakowany design z nowoczesną formą i elegancją, a ich najwyższa jakość spełnia oczekiwania klientów, zarówno pod względem komfortu, jak i łatwości łączenia wszystkich elementów dla uzyskania niestandardowych aranżacji.
Bazowa kolekcja co roku uzupełniana jest nowymi modelami.  

Nowatorskie rozwiązania zaskakują i inspirują  do tworzenia niecodziennych  kompozycji. Wszystkie szczegóły perfekcyjnie współgrają, nadając spójny i nowoczesny styl każdemu wydarzeniu. Ewentwide Warszawa z pasją i oddaniem uczestniczy w projektowaniu wydarzeń. 

Aktualna oferta zawiera zarówno meble eventowe, jak i jedną z najszerszych na rynku kolekcji mebli dedykowanych cateringowi: stoły, bary i koktaile. Szczególną zaletą tej kolekcji jest jest praktyczność i modularność oraz nowoczesny wygląd.  

- W tym roku nasz udział w Festiwalu jest szczególny. Wystawiamy się bowiem wraz z partnerami, których działalność i kompetencje w sposób naturalny uzupełniają lub wręcz podbudowują naszą ofertę, czyli Pracownią Kreativa Scenografia oraz ZuGarden - wertykalne ogrody. Chcemy pokazać jak kompleksowo, z udziałem naszych mebli, możemy aranżować najróżniejsze przestrzenie. To również doskonała okazja do nawiązania nowych, ciekawych relacji. Nie może więc nas zabraknąć na jednym z największych wydarzeń branży eventowej i marketingowej – podkreśla Magdalena Bugała, Partner Zarządzający Eventwide Warszawa.

Aranżacje meblowe firmy będzie można zobaczyć na stoisku C20 w Strefie EVENT MIX wrześniowych targów.

 

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX - wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

www.warszawa.eventwide.com

JK

Dodane tagi