NEWS

Targi Pro Defense z marką Deli Catering

Wraz z początkiem czerwca Ostróda po raz kolejny stała się centrum polskiej proobronności. Wszystko to za sprawą drugiej edycji targów Pro Defense. Wydarzenie kulinarnie wsparła marka Deli Catering. 

W dniach 1-4 czerwca br. w nowoczesnym obiekcie targowym Expo Mazury w Ostródzie odbyła się druga edycja targów proobronnych Pro Defense. To jedyne w Polsce i Europie wydarzenie o takim charakterze. Głównymi adresatami Targów są zarówno stowarzyszenia paramilitarne, jak i organizacje proobronne i klasy mundurowe. Ideą Pro Defense jest między innymi wymiana informacji i doświadczeń oraz wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego w obecnej sytuacji geopolitycznej.

Podczas tegorocznej edycji targów wszyscy miłośnicy militariów mogli zobaczyć nie tylko najnowszy polski sprzęt wojskowy, lecz także pokazy specjalne formacji wojskowych. Co ciekawe, tegoroczna edycja została także wzbogacona o nowy element edukacyjny - Polską Ścieżkę Zbrojeniową, zorganizowaną pod egidą Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ścieżkę mogli przebyć wszyscy odwiedzający targi Pro Defense, bez względu na wiek.

O kulinarną oprawę targów zadbała marka Deli Catering, która specjalnie na tę okoliczność przygotowała zarówno kulinarne strefy sprzedażowe, jak i potrawy na wieczorny bankiet. Choć menu skomponowane zostało w oparciu o dania kuchni polskiej, nie zabrakło tu także nowoczesnych akcentów. Co ważne, kulinaria zostały przygotowywane pod czujnym okiem Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej.

Na koniec warto dodać, iż patronat honorowy nad wydarzeniem objął Antoni Macierewicz (Minister Obrony Narodowej) oraz Anna Zalewska (Minister Edukacji Narodowej). 

JK

Dodane tagi