NEWS

International Business Awards – termin zgłoszeń przedłużony

Stevie® Awards, orgainzator International Business Awards, ogłosił przedłużenie ostatecznego terminu składania ofert do 14. International Business Awards. Zgłoszenia mogą napływać do 12 lipca 2017. Do „IBA” jako znanej na całym świecie i renomowanej nagrody przedsiębiorców wpływają co roku zgłoszenia od firm z ponad 50 narodów oraz różnych terenów.

- Otrzymaliśmy tyle pojedynczych zapytań z prośbą o przedłużenie terminu zgłoszeń że postanowiliśmy przedłużyć deadline - wyjaśnia Michael Gallagher, Przewodniczący Stevie Awards.

Właściwie ostateczny termin upłynął 14 czerwca 2017. Gallagher podkreśla jednak, że dla uczestników, którzy zgłoszą swój udział do 12 lipca nie będzie żadnych dodatkowych dopłat ani nie powstaną żadne inne nieudogodnienia. Wszystkie organizacje mają jeszcze cztery dodatkowe tygodnie aby przygotować i wysłać swoje zgłoszenia.

O udział w International Business Award mogą ubiegać się pojedyncze osoby jak i organizacje na całym świecie: publiczne oraz prywatne przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwa gospodarcze, organizacje non-profit, duże i małe firmy. W tym roku zostaną wyróżnione osiągnięcia za okres od początku roku 2016. Informacje odnośnie uczestnictwa znajdą Państwo na stronie www.StevieAwards.com/IBA.

International Business Awards wyróżnia osiągnięcia i sukcesy we wszystkich dziedzinach świata pracy. Między innymi w kategoriach:

Management Awards

Company of the Year Awards

Customer Service Awards

Human Resources Awards

Information Technology Awards

Marketing Awards

New Product Awards

Public Relations Awards

Website Awards, Smartphone oraz Tablet Apps jak i Media Awards

W tym roku pojawiło się szereg nowych kategorii, miedzy innymi przykładowo „Mobile Site & App Awards“, które wyróżniają przedsiębiorstwa poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanych stron internetowych i aplikacji. Ponad to pojawiły się nowe kategorie takie jak „Best User Experience“ i „Best User Interface“. Kategoria „Executive of the Year“ została poszerzona o branże Apparel, Beauty & Fashion a także Consumer Services.

Zwycięzcy Stevie Award zostaną wyłonieni przez jury składające się z ponad 150 ekspertów z całego świata. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu 10 sierpnia oraz otrzymają nagrody podczas ceremonii rozdania nagród. Gala odbędzie się w Barcelonie w Hiszpanii 21 października.


Stevie Awards są przyznawane w ramach siedem programów: The American Business Awards, The German Stevie Awards, The International Business Awards, The Stevie Awards for Women in Business, The Stevie Awards for Great Employer, The Stevie Awards for Sales & Customer Service oraz The Asia-Pacific Stevie Awards. Konkursy prestiżowych Stevie Awards otrzymują rocznie ponad 10 tysięcy zgłoszeń od organizacji z ponad 60 krajów. Nagradzając organizacje wszystkich typów oraz dowolnej wielkości a także ludzi odpowiedzialnych za ich sukces, nagrody Stevie Awards to celebracja doskonałych rezultatów i wytężonej pracy w firmach na całym świecie.

www.StevieAwards.com

JK

Dodane tagi