NEWS

Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa dla Inspirion Polska

Firma Inspirion Polska podwójnie nagrodzona w tegorocznych edycjach prestiżowych rankingów „Gazeli Biznesu” i „Diamentów Forbesa”.  

Już po raz trzeci z rzędu firma Inspirion Polska Sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie firm nagrodzonych w rankingu Gazele Biznesu. Uroczysta gala laureatów z województwa Dolnośląskiego odbyła się 31 stycznia na wrocławskim Stadionie Miejskim. Wyróżnienie przyznane Inspirion Polska odebrała osobiście Pani Jolanta Kempa, wiceprezes trzebnickiej firmy.  

– Obecność wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce jest dla nas wielkim zaszczytem. Trzecia z rzędu Gazela Biznesu jest wynikiem ciężkiej pracy wszystkich pracowników naszej firmy, a każde kolejne wyróżnienie tego typu jest dla nas bodźcem do dalszej pracy, rozwoju i budowania pozycji lidera rynku gadżetów reklamowych Polsce – podkreśla Pani Jolanta Kempa.  

Zespół Inspirion Polska prezentuje otrzymane nagrody.

Kolejnym tegorocznym wyróżnieniem dla Inspirion Polska jest Diament Forbesa przyznawany przez miesięcznik gospodarczy Forbes firmom, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w czwartek 11 maja podczas gali prowadzonej przez Pana Romana Młodkowskiego we wrocławskim hotelu Monopol. Tym razem nagrodę w imieniu firmy odebrał Pan Marek Kempa. 

– Przyznanie Inspirion Polska Diamentu Forbesa jest dowodem na to, że nasza firma dzięki odpowiedniej strategii oraz zaangażowaniu i determinacji całego zespołu zmierza we właściwym kierunku. Eksperci miesięcznika Forbes umieścili nas wśród firm o wysokim potencjale inwestycyjnym i możliwościach systematycznego zwiększania zysków. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, a przede wszystkim z naszego wyjątkowego zespołu – zaznacza Pan Marek Kempa.

www.inspirion.pl

KL

Dodane tagi