NEWS

Nowe materiały etykietowe do etykietowania opakowań wielokrotnie zamykanych

Oferta produktów etykietowych UPM Raflatac do zastosowania w branży spożywczej właśnie uległa poszerzeniu o dwa nowe materiały foliowe do etykietowania opakowań wielokrotnie zamykanych oraz odpowiedni klej.

Produkty Peel-Rseal PP White FTC 60 and Peel-Rseal PP Clear FTC 50 w połączeniu z klejem RC512 idealnie nadają się do zastosowania na opakowaniach, które będą wielokrotnie otwierane i zamykane. Etykiety opakowań wielokrotnie otwieranych i zamykanych są bardziej przyjazne użytkownikowi, a ich wysoka jakość jest kluczowa dla utrzymania świeżości produktów żywnościowych.

Oba nowe, powlekane po stronie wierzchniej polipropylenowe materiały wierzchnie są zgodne z rozporządzeniami w sprawie bezpieczeństwa żywności. Peel-Rseal PP White FTC 60 to gładka biała folia, natomiast Peel-Rseal PP Clear FTC 50 to produkt przezroczysty, zapewniający efekt niewidocznej etykiety. Najlepiej nadają się do zastosowania w połączeniu z produktem RC512, nowym klejem akrylowym UV opracowanym z myślą o etykietach na wielokrotnie otwieranych i zamykanych opakowaniach do zastosowań w branży spożywczej.

- Te dwa nowe produkty zapewniają znakomite parametry podczas etykietowania wielokrotnie otwieranych i zamykanych opakowań do zastosowań w branży spożywczej. Nowy klej RC512 sprawia, że etykiety mogą być wielokrotnie otwierane i zamykane, jednocześnie ściśle przylegając i dobrze wyglądając na opakowaniu, dzięki czemu zapewniają użytkownikowi końcowemu wygodę i uatrakcyjniają wizerunek marki - stwierdził Jouni Iiskola, Dyrektor segmentu biznesowego ds. przemysłu spożywczego firmy UPM Raflatac.

Dowiedz się więcej o naszych materiałach do etykietowania w przemyśle spożywczym.

www.upmraflatac.com

JK

 

Dodane tagi