NEWS

Tytuł Marki Godnej Zaufania ponownie dla Visa

Visa otrzymała tytuł Marki Godnej Zaufania 2017 w badaniu opinii przedsiębiorców, dotyczącego najlepszych marek oferujących produkty i usługi dla biznesu, realizowanym przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska”. Plebiscyt wyłonił obdarzone największym zaufaniem marki w 23 kategoriach. Visa została uznana Marką Godną Zaufania w kategorii „Systemy płatnicze” po raz drugi z rzędu w badaniu zapoczątkowanym w 2016 r.

- Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że polscy przedsiębiorcy niezmiennie polegają na marce Visa i darzą ją zaufaniem. Nieustannie pracujemy z instytucjami finansowymi nad naszą ofertą dla biznesu, dostarczając wygodne, szybkie i bezpieczne płatności dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tytuł Marki Godnej Zaufania utwierdza nas w przekonaniu, że przedsiębiorcy cenią zalety kart Visa, które pozwalają im na lepsze zarządzanie finansami, jak również przynoszą dodatkowe korzyści, np. poprzez Promocje Visa Business - komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

Marki Godne Zaufania wyłoniło badanie przeprowadzone przez firmę badawczą Kantar Millward Brown na grupie 900 respondentów – firm i podmiotów gospodarczych sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) w Polsce.  Wybór najbardziej zaufanych marek odbywał się spontanicznie – w każdej z 23 kategorii przedsiębiorcy mogli wskazać jedną dowolną markę. W całym badaniu wymieniono ich ponad 350.

Visa wspiera przedsiębiorców m.in. poprzez karty Visa Business, które pozwalają na lepsze zarządzanie finansami firmy, umożliwiając np. łatwe i skuteczne oddzielenie ich od wydatków osobistych. Posiadając kartę Visa wydawaną do rachunków firmowych, przedsiębiorca ma dostęp do środków firmy niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, a przy tym minimalizuje ryzyko utraty gotówki i konieczności zapłaty za niezrealizowane dostawy (dzięki procedurze reklamacyjnej chargeback).

Przedstawiciele sektora MSP posiadający kartę Visa mają również dostęp do programu Promocje Visa Business. Poprzez program ten udostępniane są oferty dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby przedsiębiorców. Przykładowo, obecnie wśród dostępnych ofert znajdują się zniżki na produkty szkoleniowe dla handlowców i managerów czy usługi kurierskie. Pełna lista aktualnych ofert znajduje się na dedykowanej stronie: www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/.

Kompletne wyniki badania oraz lista wszystkich Marek Godnych Zaufania 2017 wskazanych przez przedsiębiorców została opublikowana w podwójnym numerze (lipiec/sierpień) miesięcznika „My Company Polska” z dn. 21 czerwca br.

JK

Dodane tagi