NEWS

Gala Diamenty Forbesa 2017 z Deli Catering

W czwartek 22 czerwca podczas uroczystej Gali zostały wręczone Diamenty Forbesa. Na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.

Najszybciej rosnące firmy i najlepsi przedsiębiorcy – to do nich trafiają właśnie prestiżowe Diamenty Forbesa. Co ważne, 10. edycja tego wydarzenia pokazała, że polski biznes nie przestaje się rozwijać - na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.

W trójce najszybciej rosnących dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł) znalazły się PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o., SOLID GROUP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa i LOTOS Kolej Sp. z o.o. Wśród firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł) na podium znalazł się ENPROM Sp. z o.o., PPH Eurotex Sp. z o.o. oraz INTOP Warszawa Sp. z o.o. Wśród małych spółek (przychody od 5 do 50 mln zł) swoją wartość najszybciej zwiększały SEQUENCE Sp. z o.o., Audytel SA oraz StepStone Services Sp. z o.o.

Uroczystą Galę kulinarnie wsparła marka Deli Catering - lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych. Menu opracowane zostało z uwzględnieniem „diamentowego” charakteru wydarzenia, gdzie królowały między innymi białe szparagi w szynce dojrzewającej na musie z wędzonego selera z czerwonym pieprzem, czy kozi ser w pistacjach na salsie z rabarbaru i musie ze skorzonery oraz gruszki z truskawką. Nie zabrakło tu także popisowych propozycji Deli Catering, takich jak FingerCoctail™ (mini-dań w formie finger food).

Uroczysta Gala odbyła się 22 czerwca w Warszawie w Państwowym Muzeum Etnograficznym. Wydarzenie poprowadził Roman Młodkowski.

Pełną listę laureatów znaleźć można: TUTAJ.

JK

Dodane tagi