NEWS

Codemedia rozbudowuje dział komunikacji  

Codemedia rozbudowuje dział komunikacji  

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączyła Hanna Markuszewska. Od maja br. jako młodszy specjalista ds. komunikacji marketingowej odpowiada za realizację wybranych działań z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej spółki oraz współpracę z agencją PR.

Hanna Markuszewska aktywnie wspiera kształtowanie wizerunku Codemedia. Odpowiada między innymi za komunikację firmy w mediach społecznościowych oraz aktualizację i rozbudowę strony internetowej o wartościowe treści. Do jej obowiązków należy koordynacja pracy agencji PR.

- Hanna wzmocniła nasze siły komunikacyjne. Jej zatrudnienie jest kontynuacją, zmian jakie rozpoczęliśmy kilka miesięcy wcześniej– mówi Tomasz Trojnar, Communication Director Codemedia, który dołączył do Codemedia w marcu tego roku.

Do tej pory Hanna Markuszewska związana była z branżą eventową. Jest absolwentką studiów inżynierskich na Politechnice Gdańskiej. Obecnie poszerza swoją wiedzę na Uniwersytecie Warszawskim studiując finanse, rachunkowość i ubezpieczenia.

Prywatnie jest pasjonatką kultury amerykańskiej i motoryzacji. Interesuje się montażem filmów i obróbką zdjęć. W wolnym czasie pływa i jeździ na nartach. 

JK

Dodane tagi