NEWS

PIAP zaprasza do Gdyni i Katowic

Wraz z początkiem września br. w Katowicach i Gdyni odbędą się kolejne już Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Ich uczestnicy będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

- Na najbliższych spotkaniach uczestnicy będą mogli zasięgnąć profesjonalnej opinii ekspertów. Na każdym z nich będziemy gościć Mateusza Mrozowskiego i Macieja Czerniawskiego z Fundacji Nowoczesny Przedsiębiorca — zapowiada Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Głównymi celami fundacji są wspieranie przedsiębiorczości i propagowanie nowoczesnego stylu zarządzania. Fundacja wspiera też, działania mające na celu popularyzację rozwoju osobistego i budowanie społeczności osób przedsiębiorczych. Działa m.in. w organizacjach społecznych, jak i szkołach.

Należący do niej Mateusz Mrozowski to multimedalista w siatkówkę plażową Akademickich Mistrzostw Polski i dwukrotny reprezentant kraju na mistrzostwach Europy. Mrozowski jest także właścicielem trzech niezależnych biznesów w branży IT, edukacyjnej i sprzedaży bezpośredniej. Ponadto jako doradca finansowy współpracuje z takimi brandami jak T-mobile, Mercedes, Calzedonia, Bosch, PKP, Ikea, Samsung czy Energa. Mrozowski jest także autorem bestsellera „Sprzedaż jest sexy albo nie ma jej wcale”. Publikuje również w miesięczniku Forbes, a w magazynach As sprzedaży, Franczyza&Biznes, Prime i Business Infuancer jest szefem sprzedaży.

Swoją obecnością spotkania uświetni także Maciej Czerniawski, właściciel i dyrektor, Prosper Advertising & Publishing w Gorzowie Wielkopolskim. Firma działa w branży reklamowej i IT. W 2016 r., w związku z potencjałem, jaki niesie za sobą platforma internetowa, została wyróżniona nagrodą Super Sukcesu Roku. Czerniawski jest także właścicielem 12 brandów działających w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorca swój sukces w największej mierze oparł na sprzedaży produktów i usług drogą on-line. Warto dodać, że trzy spośród 12 firm, które stworzył, na czele z fototapeta24.pl czy mojdekorator.pl., są niekwestionowanymi liderami w swojej branży.

Obydwaj przedsiębiorcy wystąpią podczas wrześniowych spotkań. Ich tematem przewodnim będzie „Strategia (do)stosowania - Sprzedaż Oparta na Edukacji - Narzędzia Biznesowe i Wiedza ekspercka”.

Przemowy ekspertów zawierać będą wszystkie niezbędne strategie i narzędzia, które służą jak najlepszemu wykorzystaniu potencjału produktowego firm. Przedstawione zostaną także narzędzia biznesowe, które używane są obecnie przez największe krajowe i światowe marki. Każdy z uczestników dostanie też w prezencie możliwość przetestowania nowatorskiego systemu opartego na czterech rewolucjach sprzedaży. System będzie można bezpłatnie testować przez 30 dni.

Na spotkania zaproszeni są zarówno Członkowie PIAP, dostawcy artykułów reklamowych, agencje reklamowe, jak i firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia.

Pierwsze spotkanie odbędzie się  4 września 2017 roku o godz. 11.00 w Focus Hotels Katowice Chorzów ul. Armii Krajowej 15, 41-506 Chorzów WSKAZÓWKI DOJAZDU.

Spotkanie w Gdyni zaplanowano na 7 września 2017 roku, również o godz. 11.00 w siedzibie firmy Rosnowski Gift przy ul. Chwarznieńska 142 D, 81-602 Gdynia WSKAZÓWKI DOJAZDU.

Swój udział w wydarzeniach można zgłaszać, telefonując pod numer 791 354 426, lub wysyłając maila na adres: biuro@piap-org.pl. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu!

www.piap-org.pl

KL

 

Dodane tagi