NEWS

Sokołów z nową stroną dla fanów grillowania

Grillowanie stało się jednym z najbardziej popularnych sposobów na biesiady na świeżym powietrzu i niemal nieodłącznym elementem letnich spotkań towarzyskich. Dla wszystkich poszukujących praktycznych porad i świeżych, inspirujących przepisów na dania z rusztu, Sokołów przygotował nową stronę internetową www.mistrzowiegrilla.pl. Firma zaprasza również do udziału w konkursie na najciekawsze potrawy grillowe.

- Naszą nową witrynę stworzyliśmy w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tą tematyką– mówi Cezary Jasiński, Dyrektor Spółki ds. Marketingu w Sokołów S.A. – Uwielbiamy grillować, jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że dzięki zastosowaniu kilku prostych zasad przygotowane na ruszcie dania zyskają o wiele lepszy smak. Na naszej stronie internetowej, stworzonej z merytorycznym wsparciem naszych kulinarnych ekspertów, przedstawiamy mnóstwo pomysłów na ubogacenie grillowego menu.

Na stronie www.mistrzowiegrillowania.pl w bogatym dziale Przepisów znaleźć można propozycje na dania z grilla, marynaty oraz sosy, sałatki. Wszystkie zostały przygotowane przez szefa kuchni Sokołowa – Dominika Moskalenko. Przepisy są przedstawione nie tylko w formie tekstowej, ale również krótkich filmów, co zdecydowanie ułatwia przyrządzenie dań i dodatków. W dziale Porad znaleźć można informacje dotyczące między innymi techniki grillowania oraz triki kuchenne pozwalające uzyskać pełne aromatu, idealnie upieczone mięso. Ustalenie grillowego menu ułatwi z pewnością dział z produktami, prezentujący niezwykle bogaty asortyment Sokołowa.

Wraz z oficjalnym startem nowej witryny, firma Sokołów S.A. organizuje konkurs - przesyłając pomysł na autorskie danie grillowe, można wygrać zestawy produktów Sokołowa, gadżety grillowe i grille elektryczne.

MW

Dodane tagi