NEWS

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP

REDA a.s. to nowy Członek PIAP, który na przełomie czerwca/lipca br. roku przystąpił do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

-REDA zdecydowała się dołączyć do PIAP i wykorzystać nowe możliwości by zaprezentować się wśród innych silnych i pewnych dostawców na polskim rynku- mówi Dyrektor Handlowy oraz jeden z właścicieli REDY Milan Walter.

REDA a.s. jest ogólnym dostawcą wszystkich kategorii artykułów promocyjnych i podarunkowych. Firma została założona w 1991 roku w Republice Czeskiej i od tego czasu stała się jednym z najbardziej znaczących graczy na rynku artykułów promocyjnych i podarunkowych w Europie. Poza Republiką Czeską REDA jest znana lepiej jako EXCURSION. REDA koncentruje się głównie na ceramicznych i porcelanowych naczyniach do picia, artykułach piśmienniczych, parasolach i szerokiej ofercie toreb reklamowych. Firma oferuje na miejscu ponad 16 technologii nadruków. REDA wspiera swoich klientów w  wielu aspektach biznesowych, przyjaznych klientom rozwiązaniach e-commerce oraz ponad 2000 SKU z katalogu EXCURSION na składzie, dostępnych w 48 godzin.

www.piap-org.pl

KL

Dodane tagi