NEWS

Efektywne zarządzanie czasem – klucz do sukcesu

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie, istotne jest bieżące obserwowanie zachodzących zmian. Systematyczne pozyskiwanie informacji bywa czasochłonne, dlatego kontrolowanie własnego czasu jest na wagę złota. Sprawne żonglowanie swoimi zadaniami i umiejętne zamieszczanie ich w swoim planie działania może stać się gwarantem sukcesu, zarówno tego zawodowego, jak i osobistego.

Warsztaty z zarządzania czasem będą miały miejsce podczas drugiej odsłony śniadań networkingowych, organizowanych w katowickim oddziale Idea Hub. U wielu osób planowanie ogranicza się do wpisywania pozycji w kalendarzu – te warsztaty mają za zadanie całkowicie odmienić to podejście. Prowadzący spotkanie, Wojciech Gabryelczyk przedstawi najskuteczniejsze metody, które ułatwią zarządzanie czasem oraz pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie: jak rozplanować i maksymalnie zoptymalizować czas pracy? Warsztaty mają przede wszystkim na celu rozwinięcie praktycznych umiejętności w zakresie efektywnego zarządzania czasem zarówno w obszarze zawodowym, jak i prywatnym.

Organizowane spotkanie ma na celu udowodnić, że menedżerowie i przedsiębiorcy mogą znacznie zwiększyć swoją efektywność poprzez umiejętne planowanie i zarządzanie swoim czasem. To kompetencje, które powinny być doskonalone zwłaszcza dziś, gdy zachowanie tzw. work-life balance jest tak trudne. Warto wspomnieć, że odpowiednie zagospodarowanie czasu ma wpływ nie tylko na sukcesy zawodowe, ale również ogólne dobre samopoczucie i satysfakcję. Dlatego warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które w dużym stopniu odpowiadają za własną organizację pracy i w związku z jej natłokiem odczuwają silną potrzebę zmian.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Gabryelczyk, doradca biznesowy, business coach oraz przedsiębiorca. Prowadzący jest również ekspertem w kwestiach zarządzania relacjami i współpracą organizacji. Od 20 lat zajmuje się zwiększaniem efektywności firm i ich skuteczności w obszarze zarządzania, sprzedaży oraz rozwoju. Prelegent jest także certyfikowanym Business Master Coachem. Wojciech Gabryelczyk aktualnie sprawuje stanowisko prezesa firmy 8 Levels oraz dyrektora zarządzającego w firmie Biznes Progres.

Drugie spotkanie z cyklu śniadań networkingowych odbędzie się 1 sierpnia (wtorek) o godzinie 10.30. Warsztaty będą miały miejsce w katowickim Idea Hub usytuowanym w centrum handlowym Silesia City Center, znajdującym się przy ul. Chorzowskiej 107. Każdy uczestnik może liczyć na smaczne śniadanie, aromatyczną kawę, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz sporą dawkę wiedzy. Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona – przewidziane zostało 20 miejsc. Wydarzenie jest bezpłatne, a rejestracji dokonać TUTAJ.

MW

Dodane tagi