NEWS

Potrzeba chwili

Podczas tegorocznej edycji targów FestiwaMarketingu.pl na stoisku B19 będzie można spotkać się z zespołem Znakowania Laserem. Oprócz rozmowy handlowej będzie można również zobaczyć jak szybko wykonuje się usługę, zespół zabierze ze sobą maszynę.

Pomysł na stworzenie firmy o takim profilu powstał w zespole TMSS, który organizując ogromne wydarzenia zwyczajnie gubił swój sprzęt, lub omyłkowo inna ekipa go zabierała. Nie pomagały naklejki, kolorowe taśmy itp. Sprzęt oznakowany łatwiej zlokalizować, a znakowanie laserowe jest trwałe.

O korzyściach znakowania laserem mówi zespół pracowników – To przede wszystkim bezpieczeństwo własności - dzięki znakowaniu sprzęt przestaje być anonimowy. To reklama - grawerowanie to doskonały nośnik reklamy z logiem, stroną WWW i telefonem kontaktowym.

Znakowanie funkcjonalne - rekonstrukcja opisu sprzętu lub nanoszenie nowych napisów, które ułatwia korzystanie ze sprzętu. Oznaczyć można wejścia, wyjścia, lub długość liny stalowej, oraz wiele innych parametrów. To trwałość - znakowanie to fizyczne usuniecie warstwy materiału, lub spienienie tworzywa sztucznego. Usunięcie raz zrobionego znaczka jest praktycznie niemożliwe bez pozostawienia widocznych uszkodzeń. Estetyka - znakowanie jest estetyczne, a efekt nie starzeje się, jest trudny do zatarcia. Szybkie zmiany - by zamówić estetyczne naklejki musimy dokładnie przewidzieć co potrzebujemy i jak mają grafiki wyglądać. Przy znakowaniu laserem możemy nasze potrzeby modyfikować na bieżąco co daje bardzo szerokie pole manewru.

http://znakowanielaserem.com.pl/

MW

Dodane tagi