NEWS

M-DUO partnerem STREFY EVENT MIX

Już po raz kolejny agencja modelek, fotomodelek i hostess M-DUO Models będzie partnerem Konferencji EVENT MIX podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl.

Grono wystawców STREFY EVENT MIX, to przekrój pełnej oferty branży - od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną oraz obiekty eventowe. Podczas wydarzenia nie zabraknie również profesjonalnych hostess i hostów z agencji M-DUO, która zapewni obsługę kilku punktów na najwyższym poziomie - recepcji, strefy konferencyjnej EVENT MIX i MARKETING MIX, strefy konkursowej POS STARS oraz SUPER GIFT.

- Zawsze stawiamy na profesjonalizm, dlatego też po raz kolejny jestem zaszczycony faktem, że będziemy współpracować z tak kompetentną agencją modelek jaką jest M-DUO Models. Cieszy mnie fakt, że nasza współpraca jest kontynuowana i owocuje z roku na rok. Wszystkie wydarzenia z udziałem OOH magazine oraz OOH event!, które wymagają profesjonalnych hostess i hostów, są obsługiwane przez agencję M-DUO – mówi Andrzej Kuczera, Event Manager w OOH event!

Zeszłoroczna edycja konferencji w filmowym skrócie:

EVENT MIX odbędzie się 13 września 2017 r. w EXPO XXI Warszawa podczas FestiwalMarketingu.pl

MW

 

Dodane tagi