NEWS

CCC: nowy Dział Komunikacji i PR oraz zmiana Dyrektora Marketingu

CCC: nowy Dział Komunikacji i PR oraz zmiana Dyrektora Marketingu

Zofia Korecka-Rejczak zastąpi Marka Kmiecika na stanowisku Dyrektora Marketingu CCC, a nowo utworzonym działem Komunikacji i PR CCC kieruje Daria Sulgostowska.

Zofia Korecka-Rejczak dołączyła do zespołu firmy obuwniczej CCC, obejmując stanowisko Global Marketing Director i będzie odpowiadać za całokształt działań marketingowych na 16 rynkach, gdzie obecnie działa firma. Zastąpiła Marka Kmiecika, który będzie dalej współpracował z firmą jako zewnętrzny Doradca Zarządu ds. Strategii i Komunikacji Marketingowej.

Zofia Korecka-Rejczak do CCC przeszła z Adidas Group, gdzie zajmowała się marką Reebok jako Senior Brand Activation Director Central Europe, a wcześniej Brand Director Reebok na kraje CEE. W latach 2011-2012 była Dyrektorem Marketingu Castorama Polska, a wcześniej przez 5 lat pełniła tę funkcję w Empik Group. Ma także doświadczenia pracy w agencjach reklamowych. Do początku sierpnia 2017 roku, rolę Dyrektora Marketingu pełnił Marek Kmiecik, którego współpraca z Grupą CCC będzie kontynuowana.

 W związku z dynamicznym rozwojem firmy i jej ekspansją na nowe rynki, firma obuwnicza CCC stworzyła także nowy dział Komunikacji i PR. Do spółki jako Kierownik ds. Komunikacji dołączyła Daria Sulgostowska. Do jej obowiązków będzie należało prowadzenie działań z zakresu komunikacji korporacyjnej spółki, a także komunikacji wewnętrznej oraz sportowej w Polsce i na rynkach zagranicznych, gdzie działa obecnie firma CCC. Daria Sulgostowska do CCC trafiła ze spółki OTCF, właściciela marki 4F, gdzie pełniła funkcję rzecznika prasowego, zajmując się projektami z zakresu współpracy z mediami i komunikacji zewnętrznej. Wcześniej pracowała w spółce energetycznej Fortum, prowadząc projekty między innymi z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu oraz sponsoringu. Zajmowała się także pracą dziennikarską. Związana również z działalnością sportową, jest trenerką tenisa ziemnego.

 KL

Dodane tagi