NEWS

UNIQUE ONE dla MAKRO

MAKRO Cash and Carry Polska powierzyło agencji UNIQUE ONE opracowanie loterii promocyjnej. Akcja objęła swym zasięgiem całą Polskę i jest jedną z wielu akcji promocyjnych dostępnych w serwisie Makro-bonusy.

Akcja rozpoczęła się 4 sierpnia, a okres sprzedaży promocyjnej potrwa do 3 września 2017 roku. Aby wziąć udział w loterii w ramach kampanii „Zakupy z kartą Visa to dobry biznes”, należy w trakcie trwania okresu promocyjnego zrobić zakupy za minimum 500 zł brutto i opłacić je kartą Visa w halach MAKRO oraz zaakceptować regulamin loterii na www.makro-bonusy.pl. Po spełnieniu powyższych warunków uczestnik bierze udziału w losowaniu jednej z 23 nagród o wartości 1 000 zł w postaci bonów towarowych MAKRO. Z loterii wykluczony jest zakup tytoniu i akcesoriów tytoniowych, wódki, kart GSM, paliwa oraz depozytów. Należy zachować dowód zakupu.

Agencja UNIQUE ONE, działająca na zlecenie MAKRO Cash and Carry Polska, odpowiedzialna jest za kompletną organizację i obsługę akcji. Loteria ma charakter ogólnopolski i wspierana jest kampanią informacyjną wykorzystującą m.in. materiały POS w halach MAKRO oraz radiowęzeł w halach MAKRO. 

JK

Dodane tagi