NEWS

Kubki z nadrukiem tablicowym od Mart na FestiwalMarketingu.pl

Trend na stosowanie popularnej tablicówki trwa w najlepsze, a nadruki tablicowe coraz chętniej wykorzystywane są przez architektów wnętrz w domach oraz restauracjach. Pomysłów na zastosowanie jest wiele, więc dlaczego nie zrobić nadruku tablicowego na kubku? Taką ofertę będzie można zobaczyć na stoisku firmy Mart podczas targów FestiwalMarketingu.pl.

- Taki kubek może być wykorzystany na wiele sposobów, nie tylko jako forma porannej komunikacji w domu lub pracy, ale także w restauracji zamiast popularnej tabliczki z napisem "rezerwacja", podanie napoju w spersonalizowanym kubku, który jest wielokrotnego użytku, czy wskazanie dedykowanego miejsca na konferencji. Kubek z nadrukiem tablicowym to doskonały pomysł na personalizację, kreację pomysłów czy przekazywanie wiadomości - mówi Anna Tomal z firmy Mart.

Kubek z nadrukiem tablicowym jest odporny na zmywanie w zmywarkach. Nadruk tablicowy może być w różnych kolorach, grafiki mogą być komponowane w dowolny sposób oraz łączone z wielokolorowymi projektami na kubkach białych oraz kolorowych.

- Każdy, kto chce zobaczyć możliwości zastosowania nadruku tablicowego i przykładowe projekty będzie miał do tego okazję na naszym stoisku E2 w hali I podczas FestiwalMarketingu.pl. Zaprezentujemy nie tylko kubki z nadrukiem tablicowym, ale Magic Print i inne możliwości łączenia technologii. Poza tym na targach pokażemy specjalną ofertę świąteczną - zaprasza Anna Tomal.

Na targi obowiązuje bezpłatna rejestracja. Formularz TUTAJ. Jako kod zaproszenia należy podać: FM80.

www.mart.com.pl

www.festiwalmarketingu.pl

KL

Dodane tagi