NEWS

Marcin Dabulis w agencji Plej

Do teamu kreacji eventowej agencji Plej dołączył Marcin Dabulis obejmując stanowisko creative directora. Marcin z branżą eventową związany jest już 17 lat. Przez 14 lat realizował się jako producent, jednak 3 lata temu postanowił skoncentrować się na tym co daje mu najwięcej satysfakcji, czyli na kreacji.

- Spójne koncepty, scenariusze i nietuzinkowe scenografie podkreślające ideę kreatywną krążące w mojej głowie stają się realne i to jest to, co cieszy mnie najbardziej w tym zawodzie - mówi nowy szef kreacji eventowej Plej.

Marcin wcześniej współpracował z kilkoma agencjami, ostatnio związany był z MyPlace. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, Canon, PZU czy Banku Zachodniego WBK.

 - Marcina cechuje podobna wizja, wartości i podejście do pracy jak cały zespół Plej. Jesteśmy przekonani, że dzięki swoim zdolnościom kreatywnym oraz wiedzy producenckiej Marcin doskonale pokieruje pracami 5 osobowego teamu kreacji eventowej - mówi Anna Ufnal, event production director Plej.

Prywatnie, pełny pozytywnej energii, niepoprawny optymista, który cieszy się życiem. Uwielbia podróżować, skąd przywozi mnóstwo inspiracji, zwłaszcza kulinarnych. Po godzinach sporo czasu spędza w kuchni, a swoją pasją dzieli się na blogu „Kuchnia Singla”.

MW

Dodane tagi