NEWS

Pożegnanie prezesa banku z Social Connect Group

Pożegnanie prezesa banku z Social Connect Group

W minionym tygodniu agencja Social Connect, w ramach usługi MICE Concierge zorganizowała wieczorny event w Forcie Sokolnickiego w Warszawie dla jednego z banków. Pracownicy celebrowali przyjazd nowego prezesa i żegnali ustępującego.

Agencja Social Connect Group odpowiedzialna była za całość wydarzenia – koncepcję, aranżację i realizację. Goście bawili się przy występie zespołu Smile. Catering na to wydarzenie zapewniła kuchnia Fortu Sokolnickiego.

W ramach nowopowstałego projektu Trinity Project pod egidą Agencji, który zrzesza trzy firmy zajmujące się aranżacją przestrzeni, w realizacji wykorzystane zostały meble Event Wide Warszawa, które w ciekawy sposób budowały zwyczajnie pustą przestrzeń fortu.

Social Connect Group reprezentowana przez Renatę Razmuk oraz Event Wide Warszawa są członkami Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Z wyjątkowym projektem Trinity będzie można zapoznać się już 13-14 września na stoisku C20 w Strefie EVENT MIX targów reklamy FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa

 

JK

Dodane tagi