NEWS

Drugi dzień targów FestiwalMarketingu.pl!

Trwają wrześniowe targi reklamy i poligrafii reklamowej. W tym roku Festiwalowi towarzyszy mocna reprezentacja wydarzeń dodatkowych.

W środę i czwartek, 13-14 września w EXPO XXI Warszawa prezentuje się 250 przedstawicieli branży artykułów promocyjnych, drukarni, POS, sektora event oraz dostawcy mediów i maszyn dla reklamy i poligrafii. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

Podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl ma miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze display'e reklamowe - POS STARS. Już po raz dziewiąty wybrane zostaną najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kreacji w branży POS. Zgłoszone produkty oceniać będzie Jury złożone z profesjonalistów z branży, a realizacje będą eksponowane podczas wrześniowych targów reklamy. Zostanie również przyznana nagroda publiczności. 

Będzie można też wybrać najlepszy gadżet targów, w ramach konkursu Super Gift 2017. Na imprezie zostanie wyłoniona Nagroda Publiczności - zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania Festiwalu. Głosujący mogą wybierać wśród gadżetów podzielonych na 6 kategorii, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. 

Wszystkich odwiedzających targi zachęcamy do udziału w głosowaniu w Strefie POS STARS i Super Gift, tuż przy recepcji głównej Festiwalu. Wśród uczestników głosowania zostaną rozlosowane nagrody!

Drugiego dnia targów wydarzeniami towarzyszącymi będą konferencje szkoleniowe.

Tematem przewodnim tegorocznej już III edycji konferencji MARKETING MIX jest BUDOWANIE RELACJI. Uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji prowadzonych przez wybitnych i znanych. Na scenie zobaczymy Dorotę Wellman, Pawła Tkaczyka oraz Tomasza Przewoźnika. Osoby, dla których budowanie relacji to coś naturalnego, podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem. Wydarzenie skierowane jest do agencji reklamowych, pracowników działów marketingu oraz do dostawców usług i produktów reklamowych.

Etykiety.pl Etigraf  wraz z Api Folie Polska, zapraszają natomiast na II edycję konferencji „Co mówi Twoje opakowanie? Tajniki budowania marek premium”. Podczas kolejnej edycji Label Innovations omawiane będą konstrukcje marek premium, ich strategie, design. Będzie też można poznać historie marek, które osiągnęły sukces rynkowy i dowiedzieć się co stoi za tym sukcesem.

Szukających marketingowych inspiracji zapraszamy do odwiedzenia imprezy w czwartek do godziny 17.00.

Bezpłatna rejestracja dla wszystkich osób związanych z branżą reklamową po okazaniu zaproszenia lub wizytówki.

FestiwalMarketingu.pl odbywa się w hali nr I, równolegle w hali nr III odbywają się targi FestiwalDruku.pl.

www.festiwalmarketingu.pl

JK

Dodane tagi