NEWS

Wyjątkowa oferta na Święta Bożego Narodzenia od firmy Słodkie Upominki!  

Słodkie Upominki przygotowały dwa katalogi słodyczy reklamowych na zbliżający się okres świąteczny.

Najnowsza odsłona katalogu Słodkie Upominki przenosi nas do klimatycznych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Katalog zawiera dużo nowości, aż w 4 różnych odsłonach, na przykład w opakowaniach z kartonu barwionego w masie.

Produkty mogą być indywidualnie zaprojektowane według potrzeb klienta oraz dowolnie spersonalizowane.

Firmowe upominki świąteczne co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w ofercie firmy Słodkie Upominki  znajdą się  prezenty dla klientów wymagających i ceniących jakość, smak i oryginalne wzornictwo. Personalizowane słodycze Bożonarodzeniowe występują w różnych przedziałach cenowych, tak by każdy klient znalazł wśród nich coś dla siebie. Niepowtarzalne słodycze świąteczne w postaci czekoladowych bombek czy bombonierek z logo firmy będą wspaniałym prezentem lub podziękowaniem dla kontrahentów za dotychczasową współpracę.

Zobacz więcej: TUTAJ.

Także marka Nobilia prezentuje swoją nową świąteczną  ofertę. W tegorocznej odsłonie znajduje się  mnóstwo nowych smaków i aromatów opatrzonych w piękne opakowania. Oprócz wykwintnych smaków Choco Maya oraz tradycyjnych Składu Praskiego znajduje się asortyment produktów sygnowanych słynną paryską restauracją Maxim’s założoną w 1893 r. oraz nową marka Ovocnie, bogatą w zdrowe, naturalne produkty.

Z ofertą można zapoznać się: TUTAJ.

Prezentacja katalogów odbyła się podczas targów wrześniowych targów reklamy FestiwalMarketingu.pl.

JK

Dodane tagi