NEWS

Receptura na skuteczną strategię marki „Od zera do biznesu”

Jak sprawić, by nasza marka, produkt czy usługa wyróżniła się na rynku? Co zrobić, aby zaplanowana komunikacja dotarła do właściwego odbiorcy i skłoniła go do pożądanego działania? Jak zaplanować rozwój biznesu tak, by odnieść sukces?

Wystarczy przygotować odpowiednią strategię dla swojej marki! Będą się mogli o tym przekonać śląscy przedsiębiorcy, którzy już 11 października (środa) wezmą udział w  drugim spotkaniu z cyklu Od zera do biznesu” w katowickim Idea Hub.

Zaraz po planie biznesowym, strategia marki to fundament, na podstawie którego powinien być budowany każdy biznes. To ona wyróżnia firmę i gwarantuje jej rozpoznawalność na rynku. Samo sformułowanie „strategia marki” jest tematem często poruszanym w mediach, dlatego jest postrzegane na wiele sposobów, w tym często błędnie. Podczas warsztatów w Idea Hub Szymon Pieczyński pomoże uczestnikom zrozumieć clue strategii marki: zdefiniuje czym jest i jakie są cele jej przygotowywania, a także co można osiągnąć dzięki dobrze przemyślanym planom. Podczas spotkania prelegent przedstawi również z jakich elementów powinna się składać strategia oraz jak rozpocząć jej tworzenie.

Szymon Pieczyński – jest współwłaścicielem oraz dyrektorem zarządzającym studia kreatywnego KAVA. Współprowadzący podcastów i vlogów w ramach medium Patrzymy Szerzej –programu internetowego, w którym poruszane są tematy ze świata marketingu, biznesu, rozwoju osobistego oraz lifestylu. Trener i prelegent konferencji marketingowych oraz biznesowych. Wykładowca studiów podyplomowych Public Relations – nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz Stowarzyszenia GRUBA, Śląski Kolektyw Ludzi Kreatywnych. Wydawca magazynu GentleWoman. Doświadczenie zdobywał w pracy między innymi dla takich marek, jak: Tymbark, Kubuś, Mercedes-Benz, Tesco, Idea Bank,  Kost-Bet, Sektor 3.0.

Udział w spotkaniu może wziąć 10 osób. Wydarzenie odbędzie się 11 października (środa) w godzinach 18.00-20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są TUTAJ.

MW 

Dodane tagi