NEWS

Katalog CHRISTMAS CHOCOLATES od MM Brown

Katalog zawiera nową świąteczną ofertę od firmy MM Brown z produktami marki Chocolissimo. Czekoladowe upominki w świątecznej oprawie zostały wykonane z najlepszej jakości czekolady.

Bogata oferta kalendarzy adwentowych, klasyczne, cieszące się niezmiennie powodzeniem smakołyki w gustownych drewnianych skrzynkach, wyborne trufle, czekoladowe babeczki CupCakes, pocieszne figurki reniferów i pingwinów, świąteczne tafle w pudełkach z okienkiem i wiele innych ciekawych propozycji.
Oferta jest bardzo szeroka, jak również zróżnicowana cenowo. W katalogu można znaleźć drobne upominki: z jedną czy czterema czekoladkami w opakowaniu, ale również bogate zestawy na kilkanaście i kilkadziesiąt pralin – wyjątkowych czekoladek pochodzących od wybitnych europejskich czekoladników.

Pełną zawartość katalogu: ZOBACZ TUTAJ.

Upominki od Chocolissimo to również doskonałe narzędzie marketingowe dla firm, wspierające codzienne relacje z kontrahentami, czy pracownikami. Ponadto oferta daje możliwość firmowej personalizacji produktów. A każdy kto dba o swoją markę chce, by jego znak firmowy umieszczony był na produktach najwyższej jakości – na tym polu Chocolissimo Corporate Gifts daje mnóstwo możliwości dopasowania upominków do wymogów swojego klienta. Od indywidualnego pudełka, po jego zawartość. Wykonanie grawerunku na drewnianych opakowaniach, oprócz tego tłoczenie logotypów, hot stamping, nadruki UV, banderole, czy indywidualne wstążki.

www.chocolissimo.pl

JK

Dodane tagi