ARTYKUŁ

24th Golden Drum - nowi członkowie Hall of Fame

Nowi członkowie Golden Drum - Hall of Fame: Csaba Gosztonyi i Johannes Newrkla.

Csaba Gosztonyi rozpoczął karierę w reklamie jako redaktor, dziennikarz, kierownik marketingu i reklamy w Kreativ w 1998 roku. Wielokrotnie brał udział w licznych wydarzeniach, dzielił się swoim profesjaonalizmem w branży podczas Golden Drum w Budapeszcie oraz uczestniczył trakże w licznych eventach branżowych. We współpracy z Golden Drum odegrał ważną rolę, ponieważ motywował młodych węgierskich kreatywnych do działania. Założył agencję komunikacji, która zdobywała nagrody lokalne i międzynarodowe. Od 2002 roku Csaba jest dumnym ambasadorem Golden Drum.

Johannes Newrkla jest Partnerem Zarządzającym i współzałożycielem Merlicek & Grossebner Vienna, a także dyrektorem generalnym Bluetango, agencji reklamowej z Wiednia, w której rozpoczynał działalność w charakterze kreatywnego konsultanta, jest po studiach architektonicznych i marketingowych. Jest także członkiem Klubu Dyrektorów Artystycznych Europy. Przez 8 lat pełnił funkcję Prezydenta ADC * E, a obecnie jest skarbnikiem. Johannes zdobył wiele krajowych i międzynarodowych nagród i był członkiem wielu międzynarodowych jury: ADC * E, Pucharu Reklamy Intercontinental, Golden Drum, CCA-Austria, Die Klappe (Niemcy) i wielu innych.

 

Csaba Gosztonyi i Johannes Newrkla dołączają do innych cenionych członków Hall of Famame: Adrian Boţan, Jure Apih, Farid Chehab, Ivan Chimburov, Michael Conrad, Jan Mariusz Demner, Meta Dobnikar, Dušan Drakalski, Ami Hasan, Jiri Mikeš, Juli Nemes, Günseli Özen, Milka Pogliani, Ulrich Proeschel, Daniel Ružička, Dragan Sakan, Juraj Vaculik, Vital Verlič, Darek Zatorski i Jarek Ziebiński.

OOH magazine jest partnerem medialnym.

Golden Drumm już 18-24 październik - Ljubljana - Słowenia.

MW

Dodane tagi