NEWS

Mistrzostwa Europy w siatkówce z ALLEGRO

Agencja Allegro odpowiadała za koordynację działań wokół Ceremonii i Meczu Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Wydarzenie zgromadziło ponad 60 tys. widzów na PGE Narodowym w Warszawie oraz miliony przed telewizorami w ponad 100 krajach. W czasie mistrzostw agencja wyprodukowała również oficjalną Strefę Kibica w Katowicach.

CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 to najbardziej prestiżowa impreza sportowa organizowana w 2017 r. w Polsce.

- Przy wydarzeniu tej skali i rangi jak Ceremonia i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, koordynacja wszystkich prac jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem Jako jedna z wiodących polskich agencji event marketingowych, mamy duże doświadczenie i niezbędne kompetencje do organizacji eventów masowych. Dlatego dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzył nas Polski Związek Piłki Siatkowej, wiedząc, że zadbamy o realizację tego wydarzenia na światowym poziomie - komentuje Anna Gogacz, general manager agencji ALLEGRO.

Poza koordynacją działań wokół Ceremonii i Meczu Otwarcia na PGE Narodowym w Warszawie, agencja odpowiadała również za produkcję oficjalnej strefy kibica Mistrzostw zlokalizowanej w Katowicach.

Działania związane z przygotowaniami do wydarzenia trwały wiele miesięcy i były realizowane przez kilkusetosobowy zespół.

Film podsumowujący wydarzenie: ZOBACZ TUTAJ.

CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 trwały od 24 sierpnia do 3 września br.

JK

Dodane tagi