NEWS

Reklamowy potencjał kubków z nadrukiem od Unicup  

Producent papierowych kubków na napoje z nadrukiem oferuje różnorodne formy wykorzystania ich w kampaniach marketingowych i na eventach.

Konferencje, festiwale, koncerty, punkty usługowe, hotele, centra zabaw dziecięcych czy uczelnie – miejsc i wydarzeń, na których przyda się jednorazowy kubek jest mnóstwo. Zwłaszcza, że w Polsce nadal kultywujemy tradycję gościnności, proponując gościom gorące lub chłodne napoje. Jeśli w ciągu dnia jest ich wielu, z pomocą może nam przyjść jednorazowy, termoizolacyjny kubek z papieru. To praktyczne i zarazem ekologiczne rozwiązanie.

Kubki dwuwarstwowe dzięki specjalnej technologii produkcji ochronią dłonie przed poparzeniem lub też dłużej zachowają chłód napoju, a zarazem są przyjazne środowisku.

Nie do przecenienia jest również ich promocyjny i reklamowy potencjał. Producent kubków papierowych oferuje opcję ich indywidualnego zadrukowania. Pole reklamowe na kubku może zostać wykorzystane do nadruku logo firmy, promocji akcji reklamowej, reklamy towaru lub obsługi.

Daje to możliwość dotarcia do potencjalnych klientów, którzy zapamiętają przyjemną obsługę, zaproponowany pyszny napój w estetycznym kubku, zadowolenie bez obawy poparzenia się, a informacja przekazana w tak miły sposób przeniknie do ich podświadomości. Co oznacza, że w przyszłości mogą zainteresować się ofertą i zostać potencjalnymi klientami firmy, której logo zobaczyli na kubku kawy czy herbaty - jaką zostali poczęstowani.

Wtedy po prostu reklama stanie się częścią przyjemności!

Więcej informacji o ofercie Unicup: www.unicup.pl

JK

 

 

Dodane tagi