NEWS

Agencja Allegro z wyróżnieniem PROCON Awards

Agencja Allegro została wyróżniona podczas tegorocznej edycji PROCON Awards. Agencja otrzymała jedyne wyróżnienie w kategorii Creative Services za rok 2016. W PROCON Awards nagrody są przyznawane na podstawie opinii klientów. To najważniejsza nagroda przyznawana przez branżę procurement w Polsce.

- Docenienie ALLEGRO przez przedstawicieli branży zakupów traktuję szczególnie –Wyróżnienie w PROCON Awards pokazuje, że planując działania marketingowe bierzemy pod uwagę każdy aspekt pracy nad projektem, a w szczególności jego cost-effectiveness oraz przełożenie na realne efekty dla brandów. Bardzo konsekwentnie przestrzegamy tych standardów i cieszymy się, że nasze podejście i działania wyróżniają się na tle konkurencji. Jeszcze raz dziękujemy kapitule konkursowej i branży za to docenienie – komentuje Anna Gogacz, general manager agencji ALLEGRO.

Konkurs PROCON Awards odbywał się po raz trzeci i towarzyszył największej w Polsce konferencji branży zakupowej PROCON/POLZAK2017. Kapituła konkursowa oceniała dostawców oferujących usługi dla biznesu - zakupy indirect. Finałowy etap konkursu polegał na analizie opinii kluczowych klientów dostawców przez kapitułę konkursową złożoną z przedstawicieli działów procurment największych polskich firm, przedstawicieli organizacji branżowych i organizatorów konferencji. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: IT, Logistics Services i - po raz drugi w historii - Creative Services. Agencja Allegro, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze event marketingowej, otrzymała jedyne wyróżnienie w kategorii usług kreatywnych.

Laureatów trzeciej edycji konkursu wybierała kapituła, w skład której weszli: Mateusz Borowiecki - CEO OptiBuy, Andrzej Zawistowski - Członek Zarządu PSML, dr Mirosław Antonowicz - wykładowca ALKi członek zarządu PKP, Magdalena Galińska - Kierownik ds. Zakupów Usług Eventowych w Polpharma i Marta Macke - Managing Partner w Shortlist Consulting.

JK

Dodane tagi