NEWS

Mea Group najlepszym dostawcą usług dla biznesu - PROCON Awards 2017

Agencja Mea Group zwyciężyła w Konkursie PROCON Awards 2017, zdobywając tytuł „Dostawcy Roku 2016” w kategorii Creative Services. Mea Group uzyskała najwyższe oceny ze strony klientów spośród wszystkich agencji eventowych ocenianych w konkursie.

Tytuł „Dostawcy Roku” to wyjątkowo cenne wyróżnienie, bo potwierdza najwyższą jakość oferowanych usług. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Warszawie podczas Konferencji PROCON/POLZAC 2017, największego wydarzenia branży zakupowej w Polsce.   

Nagroda „Supplier of the Year 2016” jest niezwykle wartościowa, bowiem jej kluczowym elementem jest to jak klienci oceniają (na wielu płaszczyznach) współpracę z agencją. Wybór najlepszych na polskim rynku dostawców usług - w trzech kategoriach: IT, Creative Services i Logistics Services - odbywał się dwuetapowo. Najpierw kapituła, w skład której wchodzili przedstawiciele polskiego środowiska zakupowego, świata biznesu i nauki, wskazała firmy-finalistów. W drugim etapie o opinie i oceny poproszono klientów.

- W Mea Group wierzymy, że warunkiem efektywnego spotkania jest wymiana wiedzy, doświadczeń i emocji. Jesteśmy dumni, że klienci tak wysoko ocenili nasze podejście, w którym kładziemy szczególny nacisk na spotkanie z marką, usługą czy ideą poprzez doświadczanie jej wszystkimi zmysłami. Do tego warto też dodać ogromne zaangażowanie całego zespołu Mea Group w każde kreowane wydarzenie. Bardzo nam miło, że klienci to docenili – mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Mea Group.

- Tytuł "Dostawcy Roku" Creative Services dołącza do wcześniej otrzymanych przez Mea Group nagród i wyróżnień, wśród których są m.in. za najlepszą realizację eventową
czy event roku. Warto pamiętać, że nie byłoby wyjątkowych, niezwykłych eventów Mea Group bez zaufania, a często też odwagi naszych klientów” - dodaje M. Dunin– Michałowska.

Konkurs PROCON Awards odbywa się w ramach dwudniowej Konferencji PROCON/POLZAC - jedynego takiego wydarzenie w Polsce, które jest organizowane cyklicznie przez reprezentantów branży zakupowej, tj. osoby bezpośrednio odpowiedzialne za zarządzanie łańcuchem dostaw i zakup produktów oraz usług w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Konferencja PROCON/POLZAC 2017 zgromadziła kilkuset przedstawicieli tego środowiska.

MW

Dodane tagi