NEWS

Nietypowa instalacja na fasadzie Tyskich Browarów

Na jednym z budynków Kompanii Piwowarskiej pojawiła się wyjątkowa grafika, która ma zachęcić przechodniów do odwiedzenia tyskiego browaru i poznania tajników warzenia piwa.

Instalacja pojawiła się na ścianie warzelni. Na obrazie można zobaczyć nie tylko wyposażenie budynku, ale także pracę browarników. Co ciekawe, grafika odzwierciedla faktyczne, zabytkowe wnętrze warzelni. Taki sposób promocji ma zachęcić przechodniów do odwiedzenia Tyskich Browarów Książęcych i poznania wszystkich ich sekretów. Przypomnijmy, że wycieczki organizowane w Kompanii pozwalają zobaczyć cały proces produkcji piwa. Każda z nich kończy się degustacją świeżego piwa Tyskie Gronie 14-dniowe.

- Zabytkowa warzelnia, którą prezentujemy przechodniom mijającym Tyskie Browary Książęce, to wyjątkowe miejsce. Warzelnia posiada oryginalne wyposażenie a jej wygląd nie zmienił się praktycznie od stu lat. Nadal nieprzerwanie warzymy tam piwa cenione w Polsce i na świecie. Można się o tym przekonać odwiedzając nasz browar - powiedział Mateusz Piłat z zespołu marki Tyskie.

Tyski browar to jeden z najstarszych w naszym kraju, piwo warzy się tu od 1629 roku. Kompleks budynków uznawany jest nie tylko za perłę architektoniczną Górnego Śląska, a przede wszystkim za jeden z najnowocześniejszych europejskich browarów.

Źródło: TUTAJ

MW

Dodane tagi